media max.cz navackove cz nahledovy

Ideální místo pro rodinný život aneb pražský Žižkov

Přemýšlíte o založení rodiny a hledáte lokalitu, kde by vám všem bylo jednou opravdu dobře? Možná nemusíte chodit nikam daleko, protože centrum Prahy v podobě Žižkova nabídne víc, než by se na první pohled mohlo zdát. Nejlepší školy pro děti, nabídky práce doslova v každé ulici, a to je stále jen začátek. V Praze najdete vše, nač jen pomyslíte – koncerty, sport, kulturní akce, ale i velkou síť různých super a hypermarketů. Kdo by tedy odolal, že? Jedna věc je jistá už dopředu, nudit se zde rozhodně nebudete!

Byt, který jednou přijde vhod i dětem

Myslete na budoucnost! Nové byty na Praze 3 budou jednoho dne skvělým startem i pro vaše děti, protože i v příští generaci se jistě stanou velmi dobrou volbou pro rodinné zázemí. Samozřejmě, jde o velký krok, který je zapotřebí si dobře rozmyslet – na druhou stranu ale můžete získat byt v místech, které jsou pro život početnějších rodin prostě a jednoduše zcela ideální.

media max.cz navackove cz 01

Možnosti nákupu, procházky v zeleni, odpočinek i zábava v jednom balení. Žižkov, to je i park Židovské pece, vrch Vítkov nebo řada dalších příjemných míst, lákajících nejen ke krátkému zastavení a oddechu. Pokud máte rádi fotbal, pak jistě víte, že místní Viktoria patří mezi opravdu slavné týmy…

Široký výběr, kde nechybí ani garsonka

Byty k prodeji v Praze na Žižkově nabídnou pestrou paletu možností. Jednopokojový byt, resp. 1+kk, ale také až pěti pokojů a prakticky sto metrů čtverečních, které může vaše rodina využít přesně podle svých představ.

media max.cz navackove cz 02

Tato lokalita projde v příštích letech zajímavou proměnou, vyroste tu totiž nová rezidenční a obchodní čtvrť, kde můžete najít i dobré pracovní uplatnění. Elegantní souznění dávné historie a současnosti, návštěva vrchu Vítkov i romantických hospůdek v okolí nového bytu, čeká jen a jen na vás!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.