ohnostroj

Zimní focení se západem slunce: 5 tipů, které musíte zkusit

Máte v plánu uspořádat rodinné, firemní, nebo třeba individuální focení? Nyní je ideální čas, abyste mohli tvořit kompozice také během stmívání a západu slunce. Jak na to? Máme 5 tipů.

Zkuste zahradní ohňostroj

Západ slunce není v zimním období těžké stihnout. Dokonce se odehrává v ideální čas. Všichni jsme ještě svěží a máme chuť tvořit zajímavé fotografie. Co byste řekli tomu spojit příjemné focení zacházejícího slunce se zahradním ohňostrojem? Sotva se slunce odporoučí, máte další eso v rukávu. Zahradní ohňostroj je ideální také pro focení skupinek například během rodinné oslavy.

Otevřená krajina

Je libo něco snadného, ale přitom působivého? Vydejte se do otevřené krajiny. Zimní pláně osvětlené posledními paprsky slunce se stanou dobrým místem pro tvorbu umělecky laděných snímků. Už víte, kam se vydáte? Dáte přednost hornaté krajině, nebo necháte slunce vyniknout na rovných lukách nížiny?

Vezměte si k ruce světýlko

Za zády zapadající slunce, v ruce světýlko – to je ideální kompozice, se kterou vyniknou obličeje postav. Stačí, když si do dlaně vložíte zdroj světla. Najednou vaše fotografie dostanou úplně jiný rozměr. Budete se bavit, nebo jste romantická a umělecká duše? Nechte naplno promluvit vaši osobnost.

Ledová kompozice

Vydejte se do místa, kde jsou rampouchy. Milovníci fotografování tato místa, kde se snad po celou zimu dá sledovat křehká krása, jistě dobře znají. Právě v těchto místech se budou tvořit vaše fotografie ještě lépe. Přijeďte s dostatečným předstihem a vyzkoušejte si vhodné pózy. Poté už jen čekejte, až slunce klesne k obzoru.

Jako za starých časů

Udělat si tematicky laděné fotografie je v zimě snadné – postačí vám k tomu boty z přírodních materiálů, pletený svetr a pletená čepice. A najednou můžete tvořit zcela nový pohled na věc. Dáte dětem do krajiny dřevěného houpacího koníka? Výsledek bude skvělý!

Vyhrajte si se zimními fotkami během západu slunce. Nabízí se tolik možností!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.