Od vinaře až na váš stůl

Od vinaře až na váš stůl

Na vinici se rodí kvalitní víno plné chuti a vůní. Většina zkušených vinařů dělá maximum pro jeho bezproblémové zrání. V dnešní době se stále častěji vrací pěstitelé kvalitního vína k šetrnému ekologickému ošetřování vinic, což znamená minimalizaci chemického zásahu a napomáhání udržení správného biotopu přirozeným způsobem. Budoucnost kvalitních vín je velmi pozitivní. Společnost alifea.cz již dlouhou dobu dováží kvalitní bílá vína a kvalitní červená vína z mnoha známých vinařských oblastí na český trh. Největší výběr kvalitních vín za bezkonkurenční ceny najdete právě u nás!

Kvalitní víno jako dárek

V naší nabídce najdete dárkové balení kvalitních vín, což se nyní v předvánočním čase hodí. Vyzkoušejte také degustační sady vín za zvýhodněnou cenu, kdy máte jedinečnou příležitost ochutnat z mnoha druhů kvalitních vín známých značek. Nejen pro stálé zákazníky pořádáme pravidelné degustace vín Praha, na nichž si můžete vyzkoušet, které kvalitní víno se k vám hodí. Pomohou vám s tím zkušení odborníci a sommeliéři, jež se těchto degustací vín rovněž účastní. Kvalitní vína suchá, maximálně polosuchá v našem sortimentu dominují. Neváhejte a objednejte si právě teď!

Dobré víno si zaslouží péči

Všechna kvalitní vína z našeho sortimentu prochází přísným degustačním výběrem, který je dlouhodobý a mnohdy trvá i několik let. Vysoká úroveň kvalitních vín je pro nás velmi důležitá, a proto se snažíme dělat maximum. Jednodušší výběr v e-shopu usnadní zákazníkům hvězdičky, kterými jsme označili určitá kvalitní bílá vína a kvalitní červená vína. Je to náš názor na kvalitu vín v poměru k ceně. Bezpečné uskladnění a zrání ve speciálních boxech s klimatizací a kontrolovanou vlhkostí i teplotou je pro nás samozřejmostí. Nejlepší podmínky kvalitního vína nabízí jen Alifea Wine.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.