Vas balik uz nic neposkodi Jak vybrat vhodnou vypln

Váš balík už nic nepoškodí: Jak vybrat vhodnou výplň?

Zabalení zboží je poměrně složité. Zvlášť pro začínající podnikatele. V tomto článku vám tedy přinášíme tipy, jak zásilku dodatečně ochránit před poškozením.

Dát zboží do krabice a odeslat. To je cesta do pekla. Aby balíček dorazil k zákazníkovi bez poškození, budete muset udělat mnohem víc. Stačí přidat vhodný výplňový materiál, díky němuž snížíte riziko poničení na minimum.

Výplňový materiál zboží ochrání

Proč vůbec dbát na výplňový materiál? Především kvůli dodatečné ochraně vašeho produktu. Během přepravy totiž může dojít k poškození vnějšího obalu. Výplňový materiál tak zabrání zničení výrobku. Vhodný výplňový materiál navíc dokáže absorbovat pády a nárazy. Produktu tak nehrozí poškození ani v případě nešetrného zacházení ze strany dopravce.

Výběr výplně závisí na tom, jaké zboží posíláte. U lehkých produktů doporučujeme zvolit měkkou a vzdušnou fixaci. Lehké zboží se tak sice bude moct pohybovat uvnitř krabice, ale nedojde k jeho zničení ani při pádu. U těžšího zboží vsaďte na tuhou a zhutněnou fixaci. Takovou, aby se uvnitř balíku nemohlo hýbat.

Jaký výplňový materiál vybrat?

Zabalení zboží do krabice a přidání některého z výplňových materiálů dodatečně ochrání vaše zboží. Jaký materiál ale použít? Existuje celá řada řešení na bázi kartonu. Kartonová stříž například vytvoří celistvou síť a výborně ochrání i těžké produkty. Papírové proužky nebo papírová vlna zase poslouží jako univerzální výplň pro takřka jakýkoliv typ zásilky.

Velice oblíbené je také foliování zboží. Používá se k tomu buďto stretch folie (především k fixaci větší dodávky), nebo bublinková folie. Ta přijde vhod především u lehčích materiálů, kde dokáže jednoduše utlumit nárazy a otřesy během přepravy. K zabalení zboží Praha můžete použít i nafouknuté výplňové polštářky. Kombinace plastu a vzduchu vytvoří kvalitní výplň, u které nemusíte mít strach ani z nešetrné manipulace ze strany výrobce.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.