Nezapomeňte před dovolenou na cestovní pojištění. Sjednat jej můžete i přes internet

Kromě správně zabaleného zavazadla, průvodce, map, dokladů nebo například léků byste před odjezdem na vaši dovolenou neměli zapomenout ani na další podstatnou věc. Na cestovní pojištění.

Pokud budete mít štěstí, tak jej nakonec vůbec nebudete potřebovat. V případě, že by se vám během pobytu v zahraničí cokoliv stalo, tak ale můžete ušetřit velké peníze.

Co pojištění pokrývá

Cestovní pojištění se nevztahuje jen na lékařské ošetření, pokud v zahraničí akutně onemocníte nebo se vám tu stane úraz. Hodit se vám může i v případě, že byste přišli o zavazadlo nebo o jakýkoliv jiný cenný majetek. I v takovém případě totiž můžete u pojišťovny požádat náhradu.

poj zima

Stejně tak se cestovní pojištění vztahuje na škody na cizím majetku i na životech. Ty se vám mohou přihodit i v případě, že budete sebeopatrnější.

Mějte o starost méně

V případě, že nebudete pojištění, přitom hrozí, že budete za tuto smůlu platit ještě několik dalších let. Pokud například způsobíte úraz cizinci, může vás tento úraz vyjít až na dva miliony korun. Zvláště v Severní Americe může být výrazně drahá i návštěva lékaře.

Z toho důvodu je lepší raději zaplatit několik set korun za pojištění a následně mít o jednu starost méně. V současné době navíc kvůli tomu není nutné chodit nikam do banky – pojištění lze sjednat během několika minut i na internetu, v pohodlí domova. Nákup pojištění je dokonce obvykle tak jednoduchý, že jej lze provést i přes mobilní telefon.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *