Když je na obzoru nabídka práce

Objevili jste na jobs.cz nebo prace.cz nabídku práce, která vás doopravdy oslovila? Počítejte s tím, že bez pracovního pohovoru se to neobejde. Ať už jde o nabídku práce Havířov, nabídku práce Valašské Meziříčí, nabídku práce Litoměřice, nabídku práce Písek, nabídku práce Most, nabídku práce Karviná, nabídku práce Žďár nad Sázavou, nabídku práce Beroun nebo nabídku práce Cheb, všude po vás budou chtít, abyste se v prvé řadě představili. Nejlépe tedy uděláte, pokud si připravíte takové malé “maturitní téma” – monolog o sobě. Klidně si ho zkuste několikrát přeříkat před zrcadlem. Vyhnete se nejistému koktání a nepřesvědčivé improvizaci. Zkuste si doma a nahlas říci, co opravdu umíte, znáte, děláte; co vás baví a podobně. Nabídka práce Brno nebo nabídka práce Ostrava, kterou jste na jobs.cz, prace.cz  či úřadu práce objevili, vám může doopravdy změnit život. Důležité je, získat plusové body už na samém začátku pracovního pohovoru.

Nebojte se zeptat

Možná se na vás z dálky usmívá práce Most, práce Chomutov, práce Třebíč, práce Kladno, práce Klatovy, práce Jablonec nad Nisou, práce Rakovník nebo práce Benešov. Než nabídku práce nebo brigádu přijmete, neostýchejte se na pohovoru položit dotazy, které vás pálí. Mějte je předem připravené, abyste na nic podstatného nezapomněli. Určitě by vás mělo zajímat,

  • jak dlouhá bude vaše dovolená,
  • zda budete mít flexibilní pracovní dobu,
  • zda je vyžadován dress code,
  • ptejte na finanční ohodnocení.

S těmito a dalšími dotazy klidně vyrukujte na komisi pracovniho pohovoru, vůbec se neostýchejte. Uvidíte, že to komise dokonce ocení.

Nenechte se překvapit

I při nalezení práce za rohem vás může překvapit, že na vás budou při pracovním pohovoru požadovat znalost vašich silných a slabých stránek. Rozhodně neuděláte chybu, když si tento evergreen pracovních pohovorů promyslíte pěkně dopředu. Stres je prostě stres. Klidně se vám může stát, že na místě samotném si absolutně na nic nevzpomenete a získání své vysněné práce či brigády jenom ohrozíte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.