Nikdy nebylo podnikání jednodušší. Podnikejte díky franchisingu

Přemýšleli jste někdy o tom, že si otevřete podnik, v němž budete nabízet služby nebo prodávat zboží či výrobky? Pokud jste o vlastním podnikání někdy přemýšleli, pak jste si také uvědomili, že start podnikání je obrovská zátěž. Musíte vyřešit jméno byznysu, to, kde bude sídlit (navíc ceny nemovitostí a nájmů rostou do obřích výšin), také se musíte postarat o reklamu a o to, aby se firma úctyhodně poprala se svou konkurencí. Zákazníci jsou ti, koho musíte oslnit. Když jste si uvědomili, kolik je s vlastním podnikáním práce, řekli jste si, že vám to za to nestojí. A raději jste dál chodili do zaměstnání. V té chvíli však bylo třeba si uvědomit, že podnikat lze i tak, že se zkrátka naskočí do rozjetého vlaku.

Slyšeli jste někdy o franchisingu? Jedná se o podnikání na základě licenčních smluv. Podniká se tedy tak, že si vyberete firmu, s níž chcete podnikat, odkoupíte si licenci a následně si otevřete pobočku firmy, která už má své stálé místo na trhu, která má stále se vracející klienty a která má hotovou reklamu, o kterou se taktéž nebudete muset starat.

Jak jsme tedy zmínili – jedná se o naskočení do rozjetého vlaku. Zároveň se jedná o obrovskou podnikatelskou příležitost, která by se měla chytit za pačesy.

Co je nejtěžší na franšízovém podnikání?

Nemyslete si, že franšízové podnikání je jen klid a kaviár. Naopak. Hned z počátku vás čeká velké rozhodnutí, které je to nejtěžší na podnikání. To rozhodnutí je, s jakou firmou začnete spolupracovat. Svůj franšízový koncept nabízí hromada společností, je těžké si vybrat jednu.

Vždy si vybírejte dle délky působení na trhu a dle prosperity. To vám podá jistý obrázek o tom, jak to bude do budoucna.

Zkuste to s Extéria Market

Pokud vám smíme poradit, doporučujeme podnikat společně s Extéria Market. Jedná se o firmu zaměřující se na BOZP a PO, která na trhu působí už dlouhá léta. Dostala se také na Slovensko, což o něčem vypovídá.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.