Kvalifikační kurzy pro pracovníky v sociálních službách

Potřebujete se vzdělávat v oblasti sociálních služeb? Toužíte rozvíjet své znalosti v tomto oboru a ve finále získat ještě certifikát? Pak si vyberte profesionální vzdělávací centrum, které tyto služby poskytuje po celém území České republiky.

Tímto profesionálním subjektem je bezpochyby společnost SEDUCA. Ta tomuto prostředí dokonale rozumí, a proto přináší kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách Praha. Ten je možné absolvovat za výhodných cenových podmínek s akreditací MPSV.

Rekvalifikační kurzy a mnohé další

seducaFirma SEDUCA má v této sféře dlouhodobé zkušenosti a skládá se z týmu profesionálních školitelů, jež pořádají kurzy libovolného charakteru. Od těch jednodenních, přes ty otevřené, až po rekvalifikační a klasické semináře.

Kontaktní osobou se vám v případě zájmu stane Jaroslava Slaná, s níž máte možnost probrat dílčí podrobnosti daných kurzů.

Vždy se předem dozvíte termín, místo výuky, délku vyučování a celkový počet absolvovaných hodin. Ten se liší s ohledem na konkrétní typ semináře.

Akreditované semináře nejrůznějšího typu

Nejsou to samozřejmě jenom sociální služby, jimiž se firma SEDUCA zabývá. Prezentovány jsou také kurzy z dalších oblastí.

  • Bezpečnost práce
  • Rehabilitace
  • Psychologie a psychiatrie
  • Právo a standardy kvality
  • Komunikace

Aktuálně je to například kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách realizovaný ve Zlíně, o němž si přečtete více na tomto internetovém portálu http://www.seduca.cz/socialni-sluzby/kvalifikacni-kurz-pro-zlin.

Nepodceňujte důležitost vzdělávání a rozšiřujte si obzory ve svém oboru. Účastněte se cenově výhodných kurzů a konzultujte danou problematiku se skutečnými odborníky, u nichž naleznete odpovědi na své otázky. Společnost SEDUCA je tu pro vás, tak neváhejte a sledujte aktuální nabídku jejích rekvalifikačních kurzů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.