girl 3718502 1280

Začněte podnikat. Tipy na byznysové aktivity, které vás nadchnou

Také vás turbulentní rok nenechal chladnými a přemýšlíte o životní změně? Dejte se na podnikání. Poradíme, které obory představují malé riziko, a kdy naopak budete muset počítat i s případným neúspěchem.

Franšíza jako podnikání s nízkým rizikem

Pokud nejste zrovna typ, který by se chtěl po hlavě vrhnout do startu svého podnikání a máte jen malou představu o reálné podobě současného trhu i vaší konkurence, dejte se na franšízu. Tento podnikatelsky výhodný pakt je skvělou volbou pro všechny, kdo se rozhodli, že se stanou podnikateli, ale nemají potřebné zázemí a znalosti. Jak to funguje? Jednoduše pomocí zakoupení franšízy (třeba franšízy Extéria Market) začnete provozovat to, na co jsou klienti zvyklí u již zavedené značky. Máte všechny potřebné informace od svého franšízora a rizika podnikání tak výrazně snižujete.

Video kurzy. Jděte s kůží na trh

Zatímco v případě franšízy, kde je rozjezd velmi hladký, v případě video kurzů budete muset investovat počáteční kapitál do své vlastní propagace. Můžete se ale naplno věnovat tomu, co vás skutečně baví. Video kurzy zahradničení, kutilství, akvaristiky, nebo třeba pletení – i tím se dnes člověk v online době může skutečně živit. Riziko podnikání je velké, protože i přesto, že se budete velmi snažit své zákazníky na sítích nalákat, nemusí se vám to podařit. Navíc budete potřebovat základní audiovizuální techniku a znalosti z prostředí sociálních sítí.

Nákup a prodej

Stále více lidí se živí nákupem a prodejem služeb a věcí. Opět zde existuje poměrně velké podnikatelské riziko, že neuspějete. Je ale možné, že váš obchod bude s dokonalou znalostí algoritmů sociálních sítí a webového prostředí bavit. Na jaké zboží se zaměříte? Bude se jednat o specializované předměty, po kterých je u nás sháňka a jsou nedostatkové? V tom případě vám gratulujeme, je to trefa do černého!

S podnikáním můžete začít kdykoliv. Franšíza je možnost, jak podnikat téměř bez rizika.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.