Využití softwaru na míru ve firmách roste

Není žádným tajemstvím, že softwarová řešení a webové aplikace nachází ve firmách stále častější uplatnění. To se týká i IT řešení vytvořených přímo na míru konkrétní firmě. Výhodou softwaru na míru je oproti komerčnímu softwaru daleko lepší intuitivnost a efektivnost, a hlavně návaznost na stávající procesy a software. Nejen proto nachází významné uplatnění v segmentech, jako je pojišťovnictví, bankovnictví či personalistika. Masivně se také prosazuje v podnikových službách a postupně i ve státním sektoru.

K čemu všemu může sloužit?

Software pro firmy dříve sloužil pouze pro rutinní úkoly, jako je mechanické přepisování dat mezi systémy či tvorba reportů. Avšak s neustálým vývojem aplikací se zvyšuje i jeho uplatnění. Software na míru je dnes nápomocný při tvorbě smluv, práci s databázemi, automatizaci mnoha firemních procesů i při řízení firmy. Většinou se uplatňuje u procesů, u kterých je možné rozhodovat podle stanovených kritérií a proces není typický velkou složitostí. Vývoj aplikací a technologií posouvá možnosti IT řešení stále dopředu.

Zkvalitnění procesů ve firmě

Zavedením automatizace dochází ke zvýšení efektivity i kvality řešení běžných a rutinních úkolů. Zvyšuje se jejich přesnost, jelikož lidská práce vykazuje daleko vyšší chybovost než software. Vlivem automatizace firemních procesů dochází i ke zvýšení konkurenceschopnosti firmy, jelikož zaměstnanci mají více času na daleko důležitější úkoly. O běžné rutinní úkoly, které jim zabíraly nejvíce času z pracovní doby, se bude starat právě software na míru. To vše nakonec vede k růstu celé společnosti.

O společnosti Memos

Na českém trhu zajišťuje software na zakázku společnost MEMOS Sofware, která se zabývá tvorbou webových aplikací a softwaru na zakázku, zvýšením efektivity a automatizací firemních procesů již přes 15 let. Za sebou má již neuvěřitelných 1000 úspěšných zakázek a mnoho spokojených klientů. Na trh uvedla také vlastní produkty, které usnadňují mnohým firmám práci, jako je například eWay-CRM, Redque či Anitra.

Poptejte nezávazně vývoj softwaru na míru pro vaši firmu i vy a zvyšte svoji konkurenceschopnost.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.