Parní čistič zbaví byt špíny i zápachu

Snad v každém bytě najdete haldu úklidových prostředků, jejichž úkolem je udržet domácnost čistou a svěží. Do boje s nečistotou můžete vyrazit také bez chemie, třeba jen s párou.

Parní čističe mají hned několik výhod. Jsou účinné, ekologické a šetří nejen vaši peněženku, ale i přírodu a jejich použití je velmi jednoduché. Do nádoby parního čističe nalijete vodu, chvilku počkáte, až se vytvoří pára a můžete se pustit do práce. Horká pára uvolní zašlou špínu i v místech, kam byste se normálně dostali jen horko těžko. Takovým typickým špatně přístupným místem jsou například škvíry u oken nebo záhyby u záchodového prkýnka. Tlak parního sloupe špínu uvolní a z nepřístupného místa ji vytlačí.

úklid

Parní čističe můžete použít také na čištění koberců nebo čalouněného nábytku, odstraní špínu a osvěží barvy. Účinek páry však předem vyzkoušejte na nějakém méně viditelném místě, ne každý materiál horkou páru snese.

Parní čistič vás však nezbaví jen špíny, ale díky horké páře také bakterií a obstojně si poradí i se zápachem třeba domácích mazlíčků. Pokud chcete, aby váš domov opravdu voněl čistotou, můžete do parního čističe přidat pár kapek aromatického oleje, jehož vůně se při práci uvolní do ovzduší.

Obrázek převzat z webu www.freedigitalphotos.net (autor: radnatt).


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.