LASEROVE SKENOVANI 1

Najděte si dobrého geodeta

Máte v úmyslu stavět rodinný dům, potřebujete podklady pro zápis do katastru nemovitostí nebo vás zajímá vytvoření 3D modelu stavby? Neobejdete se tedy bez služeb z oboru geodézie. Obrátit se můžete na specialistu v geodetické činnosti, a to na společnost VISIONPLAN-3D, jejíž odborníci jsou k dispozici jak veřejnosti, tak podnikatelům z řad projektantů a stavebních firem.

Firma VISIONPLAN-3D vám zaměří pozemek pro vypracování projektu domu, vytyčí stavbu, připraví geometrické plány pro katastr. Podnikatelům nabízí laserové skenování, 3D modelace, digitální modely terénu nebo třeba vytvoření virtuální prohlídky nemovitosti. VISIONPLAN-3D pracuje s nejmodernější technologií a přístroji pro přesná měření. Prioritou je kvalitně odvedená práce, dodržený termín dodání, časová flexibilita.

Navštivte webové stránky společnosti VISIONPLAN-3D a využijte možnosti sjednat si úvodní nezávaznou konzultaci zdarma. Prohlédněte si také ukázky realizovaných zakázek ve fotogalerii a referencích. Firma VISIONPLAN-3D má za sebou zkušenosti ze stovek realizací, její odborníci si poradí i s nekonvenční zakázkou a naleznou řešení na míru za dostupnou cenu. Využijte její odborné kvality.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.