Uskutečněte podnikatelský záměr s využitím fiduciary služeb

Každý, kdo se kdy pustil do podnikání, ať už úspěšného či neúspěšného, velmi rychle pochopil, že v podnikání existuje celá řada nástrah a rizik, ať už jde a rizika ekonomická, provozní, tržní nebo legislativní. Ten, kdo si tato rizika a nástrahy podnikání plně neuvědomuje, většinou se dostává do problémů, které mohou vést až k úpadku celého podnikání. Základem každého podnikání musí být ucelená koncepce celého podnikatelského záměru, jejíž příprava by měla být svěřena do těch nejpovolanějších rukou. Ať už jde o compliance poradenství, založení a správu investičních fondů, založení a správu nadačních fondů, zakládání svěřeneckých fondů a správu svěřeneckých fondů nebo využití fiduciary služeb.

Compliance poradenství a fiduciary služby

Podcenění podnikatelských rizik se samozřejmě většinou neodrazí pouze v krachu podnikání. Fatální dopady mohou mít tato rizika a podnikatelský krach také na soukromý a další pracovní život. Vždy se tedy vyplatí využít profesionální konzultaci a nechat si vyhodnotit rizika konkrétně pro svou oblast podnikání. Důležité je znát nejvýraznější potenciální ohrožení a vědět, jak se jim vyhnout. Chystáte-li se podnikat a chcete-li zvítězit nejen nad konkurencí, ale také nad mnoha legislativními předpisy, vyhláškami a nařízeními, vsaďte na compliance poradenství. Nechte si pomoci dosadit vhodné osoby do pozice fiduciary a předelegujte na tyto osoby fiduciary služby.

Zentron.cz

  • Zhodnoťte své prostředky v investičním fondu. Zprávu a založení investičního fondu vložte do povolaných rukou. Profitujte z nadačního fondu.
  • Založení a správu nadačního fondu přenechte povolaným.
  • Díky svěřeneckéhofondu posuňte ochranu a správu svého majetku na vyšší úroveň. Zakládání svěřeneckých fondu a správu svěřeneckého fondu předelegujte na bedra zkušených profesionálů.

Kam se tedy vlastně máte obrátit? Zkuste společnost Zenron!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *