4 61

Rychlé tipy na podporu růstu vousů

Probrali jsme příčiny alopecie, slabého růstu vlasů a vousů, a dokonce i faktory, které mohou mít vliv na některé problémové oblasti s vaším honem za zdravými a dlouhými vlasy. Přípravek na růst vousů a vlasů.

Dnes bychom vám rádi představili rychlé tipy nebo chcete-li life hacky, jak si udržet upravený a hustý vzhled vousů. Ano, kamarádi, je čas podělit se o některá tajemství. Mimochodem, pokud máte co dodat, můžete se obrátit na odborníky ze společnosti Head & Beard. Dejte nám zpětnou vazbu a my založíme nové téma k diskusi.

Nejprve si zapamatujte: je více než dostačující česat si vlasy třikrát až čtyřikrát denně. To stačí k tomu, aby vaše vousy vypadaly upraveně. Navíc nezapomeňte používat správné nástroje. Možná to bude znít v některých chvílích divně, ale ne každý hřeben nebo kartáč na vlasy se hodí na vousy. Nepoužívejte levné plastové kartáče na vlasy. Často vytrhávají mnoho chloupků. Lepší je investovat do kvalitního ručně vyráběného hřebenu, jehož pořízení může být o něco dražší, ale z dlouhodobého hlediska ušetříte peníze.
Vousy si řádně umyjte. To se týká jak způsobu mytí vlasů, tak šamponu, který na ně používáte. Myslete na specifický šampon. Pokrok nestojí na místě a stejně tak i společnost Head & Beard. Podívejte se na náš šampon pro stimulaci růstu vlasů a vousů. Pomozte svým vlasům.
Mnozí z nás to dělají nevědomky, ale tahání za vlasy není dobré. Tímto způsobem poškozujete vlasové folikuly. V důsledku toho vám vlasy nerostou tak husté a objemné, jak byste chtěli.
A konečně, pokud máte při pěstování vousů stále potíže, zvažte transplantaci vlasů. Pro pořádek dodejme, že tato možnost je pro naše klienty dostupná. Vzhledem k tomu, že Head & Beard spolupracuje s nejlepšími klinikami v Istanbulu, můžeme vám, pánové, pomoci vyplnit formulář žádosti a urychlit proces růstu vlasů. Konzultace je poskytována zdarma. Téměř jsme zapomněli zmínit, že pro dosažení maximálního účinku se doporučuje používat stimulační nástroje pro péči o vlasy. Jedním z nich je například Starter.

Nenechte si zkazit sen o pěkných a pěstěných vousech žádnou překážkou. Čím více se o ně budete starat, tím úspěšnější budete. Věřte, že toto heslo platí pro všechno v našem životě.

V čem ti pomůže šampon na podporu růstu vlasů a vousů?

V tuto chvíli se nejedná pouze o pánskou kosmetiku, ale mohou ho použít i ženy. Podpoří sice i růst vousů, ale ženy, vy se bát nemusíte, že by vám po něm začal rašit knír. Head&Beard šampon na podporu růstu vlasů a vousů je vyroben speciálně pro ty, kteří svoje vlasy a vlasové folikuly chtějí probudit k životu.

Krom toho, že posílí a probudí vlasové cibulky a folikuly k životu, tak je taky přivedou do aktivní fáze růstu. A vlasy začnou prospívat a bujet.

Co obsahuje šampon, že je tak účinný?

Obsahuje účinnou látku kopexil, která zabraňuje vypadávání vlasů a zároveň oslabení vlasových folikul. Ale to není vše, taky podporuje růst nových vlasů.
Další věc, není návykový. Šampon neobsahuje návykové látky a zároveň jeho efekt nevyprchá, pokud ho přestaneš používat.
Je vegan. Naše kosmetika není testována na zvířatech, ale na nás a samozřejmě dermatologicky.

Tak co, už slyšíš vlasy růst?

Doporučené použití je maximálně 3x týdně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.