Rusňákova DRFG má novou firmu, jmenuje se Libli

Společnost ale nevznikla na zelené louce. S příchodem Nového roku, se firma Suntel Net, která patří do investiční skupiny DRFG Davida Rusňáka, přejmenovala na Libli a vznikl tak druhý největší poskytovatel telekomunikačních služeb na Moravě. Spojením lokálních poskytovatelů se pod jednu střechu dostalo zhruba sto tisíc zákazníků. Firma ale chce do konce roku mít počet zákazníků dvojnásobný.

Rusňákovo Libli chce nabízet ty nejlepší služby

Libli vzniklo spojením lokálních firem, název zase spojením počátečních slabik slov – LIdskost a BLÍzkost. Zajímavým názvem chce společnost upoutat pozornost, ale zároveň se chce odlišit od názvů konkurenčních značek. Zájem jistě vzbudí také barevné logo, které připomíná smajlík, a zákazníci už jej mohou vidět na zhruba sedmdesátce nově polepených aut, která jezdí po moravských silnicích.

Libli lidem poskytuje osobní přístup a nadšení místních poskytovatelů internetového připojení. Nově vzniklá firma Davida Rusňáka, chce být na trhu někde uprostřed, nechce být ani jako malý provider bez peněz na inovace, který nemůže svým zákazníkům poskytnout nejlepší služby, ani jako nadnárodní firma se sídlem v zahraničí. Libli chce být férovou lokální značkou, která poctivě a srozumitelně uvádí ceny a parametry produktů a služeb.

Nejoblíbenější v regionu

Libli chce být v regionu svého působení také nejoblíbenější značkou. Zároveň chce ale zákazníkům poskytovat ty nejkvalitnější a nejmodernější služby a současně také nejlepší zákaznický servis s lidským přístupem. Touto filosofií lidského a férového přístupu se řídí celá investiční skupina DRFG Davida Rusňáka.

Proto nikdy nezapomíná na region, v němž působí. Libli chce lidem kromě poskytování internetu, také zlepšovat prostředí, ve kterém žijí. Aktuálně se podílí na obnově parku v Tovačově na Olomoucku.  Olomouckém kraji. Za finanční pomoci investiční skupiny DRFG tu místní střední řezbářská škola vyrobí lavičky, které pak umístí do parku. Je to jen jeden z příkladů konkrétní podpory na zlepšení života v regionech.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.