Co dělat při defektu pneu? Jak na opravu a nákup nových pneumatik?

Občas se stane, že vlastní vinou nebo nešťastnou náhodou přijdete k defektu pneumatiky. Smůla tomu chce, že se tak většinou stane v nejhorší možný okamžik. Naštěstí již ale existují snadné způsoby, jak se z této ošemetné situace dostat bez nějaké velké újmy. Pojďme se podívat na takový krátký plán, který zahrnuje pneuservis Praha a v případě nutnosti i bazar pneumatikpoužitými pneu.

Co nejdříve navštivte pneuservis

Ihned poté, co se vám povede poškozené kolo vyměnit za rezervu, doporučujeme si to s ním namířit do nejbližšího pneu servisu v Praze a svěřit jej do rukou odborníků. Mechanici zde provedou diagnózu, zjistí typ a rozsah poškození a stanoví způsob opravy. Pokud se vyplatí a bude možná, v pneuservisu na Praze 10 vám ji co nejdříve provedou.

Oprava nebo nákup nové pneumatiky?

Existují ale poškození, která opravit nelze. V takovém případě na vás čeká nákup nové pneumatiky a zároveň rozhodování, jestli se vám vyplatí investovat do zcela nové nebo si vystačíte s použitými pneu. Každá varianta má své výhody. V bazaru pneu si vyberete z velkého množství nových pneumatik skladem. Jestliže ale měníte pouze jednu pneumatiku, možná že se vyplatí sáhnout po již použité a s nákupem nové počkat, až se opotřebí zbytek a zakoupit rovnou celou novou sadu.

Nebojte se použitých pneu

Pokud sáhnete po použitých pneu, dočkáte se mnohých výhod. Sice vám nebudou sloužit tak dlouho jako nové, několik desítek tisíc kilometrů s nimi ale ještě najezdíte. Bazar pneu Praha u všech použitých pneu garantuje jejich původ, je tak jasné, že daná konkrétní pneumatika nebyla dříve nijak poškozena. Na vysoké úrovni je také jejich skladování, díky přístřešku a přikrytí na ně nepůsobí ani sluneční svit ani déšť nebo vítr. Použité pneu si nemusíte jen odvážet, v pneubazaru vám je i namontují.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.