Investice do společnosti pro vývoj edukativní aplikace

Máte volné nějaké finanční prostředky a nechcete je nechat zahálet na spořicím účtu, jehož úročení vám ani nepokryje inflaci? Rádi byste je investovali do něčeho smysluplného? Podpořili rozvoj zajímavého projektu? Společnost EMTC – Czech a.s. se prostřednictvím své dceřiné společnosti Lipa Learning s.r.o. věnuje edukativní aplikace pro děti od 3 do 6 let. Pro další rozvoj aplikace Lipa Land využívá prostředky získané z dluhopisů EMTC.

Co je to Lipa Land?

Lipa Land je krásně graficky zpracovaná vzdělávací aplikace, která pomáhá předškolním dětem do 6 let s přípravou do školy. Děti si samovolně formou hry osvojují řadu znalostí a dovedností. Naučí se poznávat zvířátka, procvičí čísla, písmena a geometrické tvary. Dítě je motivováno vlastním úspěchem, není s nikým poměřováno a nedochází tak k nezdravému soutěžení. Dítě se tak naučí zacházet s moderními technologiemi, naučí se základním dovednostem z oblasti péče o životní prostředí, z bezpečnosti a hygieny. Formou her je rozvíjena i komunikace, fantazie a představivost. Aplikace Lipa Land je nyní k dispozici ve 4 jazycích a společnost neustále pracuje na jejím rozvoji a rozšiřování obsahu.

Podrobnosti o dluhopisech EMTC

Dluhopisový program EMTC byl Českou národní bankou schválen již počátkem roku 2018. Toto schválení včetně prospektu dluhopisů i hospodářských výsledků naleznete na webových stránkách společnosti www.emtc.cz v sekci pro investory. Společnost EMTC – Czech a.s. i díky prostředkům získaných přes dluhopisy rozvíjí aplikaci Lipa Land. Investováním do dluhopisů se stanete i vy součástí rozvoje této aplikace, tedy péče o vzdělání těch nejmenších. Nehledě na to, že významně zhodnotíte své úspory.

 

Tento článek je ve smyslu zákona propagačním sdělením. Základní prospekt dluhopisů schválený Českou národní bankou rozhodnutím ze dne 6. 3. 2019, č.j. 2019/025137/CNB/570, které nabylo právní moci dne 7. 3. 2019, byl uveřejněn na webových stránkách www.emtc.cz v sekci Pro investory, podsekci Prospekt ČNB, a v papírové podobě je možné jej získat v sídle společnosti EMTC – Czech a.s. na adrese Palmovka Open Park IV, Voctářova 2497/18, 180 00 Praha 8 v přízemí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.