Prodej cenností nebo zástava jsou cestou k penězům bez půjčky

Mnoho lidí se dostane v životě do situace, kdy potřebuje půjčit peníze. Ne každý však chce jít cestou bankovní půjčky. Důvodem může být to, že vám banka v danou chvíli úvěr neposkytne, ale také například nejistota ohledně vlastní schopnosti splácet a strach ze zadlužení. Někteří také mají přesně vyrovnaný rozpočet, ze kterého si nemohou dovolit hradit splátky. Pro všechny tyto situace může být řešením zastavení nebo prodej cenností.

Možnosti zástavy

Velkou výhodou zastaváren je to, že se v případě nesplácení nezadlužíte a jen svůj dluh uhradíte předem domluvenou věcí, kterou jste se rozhodli ručit. Mezi další neocenitelné výhody patří rychlost a diskrétnost. Velice často jsou využívané zástavy automobilů. Důvodem je zejména to, že vozy mají vysokou cenu, ale také fakt, že je během doby zástavy můžete plně využívat. Díky této službě, kterou zastavárna aut nabízí, získáte potřebné peníze a přitom vás zástava neomezuje ve využívání vozu ani zde není nutnost sdělovat svému okolí fakt, že jste si půjčili.  Po splacení částky je opět vůz ve vašem plném vlastnictví. U zastavárny v porovnání s bankou oceníte také nízký úrok, který je u dobrých společností už od jednoho procenta.

Výhodný prodej cenností

Pokud potřebujete peníze opravdu rychle a zároveň nechcete například kvůli nutnosti splácení dát auto do zástavy, nabízí se ještě jedno velice efektivní řešení problému – prodej cenností, který vás vytáhne z finanční nouze. Velice oblíbený a často využívaný je výkup hodinek. Hodinky jsou k tomuto účelu ideální zejména proto, že si svou vysokou hodnotu drží v čase a většina lidí se raději vzdá jich, než nezbytností jako je vůz nebo bydlení. Dalším benefitem je, že výkup hodinek Breitling, Omega, Rolex a dalších kvalitních značek je velice rychlý a v zastavárně za ně získáte peníze okamžitě. Dohoda o ceně proběhne ke spokojenosti obou stran. Samozřejmostí je u dobrých firem vyplacení ceny ihned v hotovosti a profesionální jednání.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.