Přeprava po moři jako levná a spolehlivá varianta

Námořní přeprava je velice hojně využívaná zejména díky tomu, že je cenově dostupná, dostatečně rychlá a zároveň spolehlivá. Díky ní je umožněné posílání zásilek do zahraničí, a to dokonce až na místa, která jsou oddělená od Evropy mořem či oceánem. Jestliže tedy Vaši firmu čeká zahraniční přeprava, tak byste rozhodně měli zauvažovat právě nad volbou této varianty, která v sobě skrývá spoustu výhod.

Přístavy po celém světě a další výhody

Spolehlivá a zkušená společnost Emons se dokáže postarat o přesun Vašich balíků nebo třeba kontejnerů do zahraničí. Díky obrovským prostorám, které jsou na lodi dostupné, jsou tyto dopravní prostředky hojně využívané také po kontejnerovou přepravu. Kontejnery se totiž dají na lodě naložit opravdu snadno, a jejich přeprava je poté již hračka.

emons-see

Výhody námořní přepravy jsou jasné na první pohled. Pojďte si je ale stručně shrnout a na základě toho si uvědomit, zdali je námořní přeprava tím typem přepravy, který by Vám vyhovoval zcela nejvíce.

  • Nízké ceny – Ceny za zahraniční přepravu loděmi jsou oproti letecké přepravě nízké a schopné konkurence.
  • Možnost přepravy různě těžkých břemen a zásilek – u námořní přepravy máte oproti té letecké možnost zasílat i několikatunové zásilky, na výběr je z několika typů kontejnerů, které pojmou různé množství palet. Specialisté v Emons Spedici Vám poradí.
  • Po celém světě – Společnost Emons využívá husté sítě světových přístavů, proto je možné odesílat své zásilky opravdu kamkoliv, vždycky dojdou spolehlivě do svého cíle.

Výhodná kombinace

Stále se nemůžete rozhodnout, zdali zvolit námořní, anebo leteckou přepravu? Určitě Vás potěší zpráva, že to jde v mnoha případech efektivně zkombinovat. Je to výborné z toho důvodu, že dojde ke kombinaci rychlosti, kterou zajišťuje letecká přeprava, spolu s nízkou cenou, která je typická právě pro námořní přepravu. Pokud tedy hledáte zajímavý kompromis, ze kterého vytěžíte to nejlepší, tak je toto opravdu skvělým rozhodnutím.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.