Odhoďte předsudky: Pořiďte si skútr namísto druhého vozu

V západní Evropě moc dobře vědí, že cestování autem je v hustém městském provozu mnohem nákladnější než jízda na skútru. A zdá se, že mrštným jednostopým dopravním prostředkům přichází na chuť i našinci. Jinak si totiž přibývající počet skútrů nelze vysvětlit. Pokud nad touto alternativou pro druhý vůz uvažujete i vy, máme pro vás skvělou zprávu. Kvalitní skútr Kentoya můžete mít i na splátky, dokonce bez navýšení!

Až trojnásobná úspora provozních nákladů? Kdo by odolal…

V minulosti proběhlo několik zajímavých porovnání malých osobních automobilů a skútrů. Výsledky nebyly překvapivé, skútry – a to nejen z hlediska provozních nákladů – porazily konkurenty na celé čáře.

V případě skútru totiž nejde jen o nízkou spotřebu (cca 2 – 3 litry paliva na 100 km), ale i o další podstatné výhody. Díky motocyklu ušetříte i na povinném ručení a budete se po městě pohybovat výrazně rychleji. Za zmínku stojí vynikající manévrovatelnost skútrů a skutečnost, že je lze zaparkovat téměř kdekoliv.

Skútr Kentoya Moto VIKING 125 4T
Skútr Kentoya Moto VIKING 125 4T

Na skútru po celý rok? Je to reálné!

Příznivci automobilů sice namítnou, že se s motocyklem nedá jezdit po celý rok, nicméně s ohledem na vývoj počasí v minulých letech musí uznat, že v průběhu zimních měsíců ve městech sněhu výrazně ubylo. Vozovky bývají suché po většinu zimy a majitelé skútrů nemají důvod k zazimování. Na trhu jsou navíc praktické doplňky, které motocyklistu udrží v teple a suchu i za nepříznivého počasí.

Skútr Kentoya Moto VIRON 125 4T SPORT
Skútr Kentoya Moto VIRON 125 4T SPORT

Kentoya válí. Nabízí špičkové skútry na splátky i bez navýšení!

Nakonec jsme si nechali konkrétní tip na výhodný nákup. Co byste řekli na skútr 50 ccm nebo 125 ccm za neodolatelnou cenu? Značku Kentoya nemá smysl dlouze představovat. Renomovaný výrobce motocyklů nabízí atraktivní modely i na splátky.

A pozor, na své si přijdou i lidé bez řidičského průkazu. Na splátky bez navýšení pořídíte i elegantní elektro kolo! Více na www.kentoya.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.