Kotlíková dotace 85% původní ceny kotle je ideální začátek, jak začít šetřit na energiích domácnosti!

Staré, často dosluhující kotle nejenže často svojí neefektivností znečišťují životní prostředí, ale především vytvářejí velkou finanční položku, kterou musí jejich majitel za provoz platit.

Právě proto je využití dotací na nový kotel  tou nejlepší cestou, jak se takového starého kotle zbavit a ihned začít šetřit.

Projít správně veškerou byrokracií, abyste na dotaci dosáhli, není úplně snadné, ale právě s tím vám pomůžou specialisté z Energetické kanceláře. Výše dotace se liší dle krajů, ve kterém žádáte, ale je možné pokrýt až 85% původní ceny kotle!

Po koupi kotle Vám Energetická kancelář dále pomůže s instalací kotle a je schopná pro Vás sehnat paliva za bezkonkurenční ceny, ať již jde např. o plyn nebo tuhá paliva. Co se týče tuhých paliv, tedy briket, černého uhlí, hnědého uhlí a pelet, získala Energetická kancelář v dTestu  ocenění „Velmi dobrá kvalita.“  Více na stránkách http://sdeleni.idnes.cz/energeticka-kancelar-umoznuje-rodinam-vyznamne-usetrit-pku-/eko-sdeleni.aspx?c=A170606_111154_eko-sdeleni_rest.

V případě, že vás tato nabídka zaujala, zavolejte na +420 552 319 955 nebo napište na info@ek.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.