Potisk plastových karet a možnosti pro zákazníka

Výroba a potisk plastových karet je dnes běžnou službou zákazníkům na míru. Když si necháte potisknout plastové karty vašim logem a firemními barvami a lákovou srozumitelnou zprávou pro vašeho zákazníka, získáváte tak výhodu oproti konkurenci, zákazníci o vás budou vědět a obracet se na vás. Kartičky kolující v oběhu ve větším množství než tisíc kusů pak zajistí skutečně efektivní osvětu. Při tom potisk karet nemusí být až tak drahou záležitostí, zejména pak v porovnání se zisky ze stálých (věrných) a nových zákazníků.

Jaké karty si můžete nechat vytisknout

Při realizaci potisku plastových karet je možné si vybrat některé zajímavé možnosti provedení (transparentní, metalické, 3D apod.), které určují výsledný design karty. Potisk plastových karet z hlediska designu samozřejmě bývá velice pestrý, ale co tloušťka PVC materiálu? Většinou se tiskne na plast o tloušťce 0,76 mm, což je o něco málo tenčí než běžná platební karta (cca 0,80 mm). Co barevné provedení a pozadí karty? Grafické zpracování můžete také nechat na našem zkušeném profesionálním týmu grafiků.

Jednobarevný či vícebarevný potisk?

Určitě pokud možno plnobarevný! Vypadá to vždy lépe a navíc zde není omezení v nápaditosti při vytváření grafického návrhu karty. Ovšem i například černobílé provedení může při určité konstelaci vyniknout originálně a nenahraditelně. Na cenu to ve většině případů nemá výraznější vliv.

Z jedné či z obou stran

Zamyslete se i nad tím, jestli bude lepší potisk karet z jedné či obou stran. Předně při oboustranném potisku bude zajištěno, že i když se karta v kapse nebo peněžence obrátí, bude pokaždé vidět grafika (příp. textové prvky), nenápadně připomínající svůj účel. Oboustranný potisk je také navíc většinou v ceně jednobarevného (především při větších množstvích).

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *