Jak zustat v teple a suchu i bez drahych bot

Jak zůstat v teple a suchu i bez drahých bot?

Drahé boty opravdu nejsou nutností. Stačí vám jedna kvalitní přísada, která vám pomůže ošetřit a výrazně zlepšit vlastnosti vašich bot.

Nemusíte mít kvalitní a drahou obuv, abyste si mohli užívat dokonalé ochrany před deštěm a vlhkostí. Je k tomu ale potřeba jedna magická pomůcka, která ochrání jak vaše boty, tak vaše zdraví.

Proč byste měli impregnovat?

Řeč je o impregnaci. Kvalitní impregnace na obuv totiž dokáže vytvořit dokonalý ochranný film, který dokáže vylepšit i levné a nepříliš kvalitní boty. To se hodí především během zimních a podzimních měsíců. V době, kdy potřebujete zůstat v suchu, ale příroda se vám v tom všemi možnými zbraněmi snaží zabránit.

Nano impregnace na boty přitom přináší i celou řadu dalších výhod. Kromě samotného neprostupného filmu, přes který neprojde ani kapka vody, prodlouží i životnost vašich bot. Právě voda a v ní rozpuštěné látky totiž mohou být něčím, co během krátké chvíle pošle vaše boty do zaslouženého důchodu. Jenže pokud si je budete chránit kvalitní impregnací, budou vám spolehlivě sloužit ještě dlouhou dobu po překonání životnosti uváděné výrobcem.

Kdy je dobré impregnovat?

Nano sprej na boty tedy přináší celou řadu zajímavých benefitů. Je ale potřeba impregnovat každé boty? U letních bot se to zdá jako zbytečnost, i tady si ovšem můžete užít dokonalých vlastností impregnace. Obecně se tedy udává, že boty byste měli optimálně ošetřit a naimpregnovat ještě před jejím prvním použitím. Nové boty sice ještě mají hydrofobní vrstvu, ta se ale při vystavení nepříznivým podmínkám může velice rychle narušit. Aplikováním impregnace ještě před prvním použitím tedy rozhodně není na škodu.

Kde ale pořídit tu nejlepší impregnaci? My o jednom místě víme! Zamiřte na Eshop.Inproducts.cz a prohlédněte si širokou nabídku kvalitních impregnací a roztoků pro ošetření vašich bot. S kvalitní nano impregnací od společnosti Inproduct vydrží vaše boty dlouho bez jakéhokoliv poškození a budou vám sloužit ještě dlouhé roky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.