izolace podlaha

Izolace je u anhydritové podlahy hodně důležitá

Rozhodli jste se, že ve své nemovitosti budete mít anhydritové podlahy? Pak děláte určitě dobře. Tento typ stavebního materiálu totiž oplývá řadou přínosných vlastností. Abyste ovšem docílili co možná nejlepšího výsledku, je vhodné splnit několik podmínek. Jednou z nich je realizace pod taktovkou zkušených profesionálů. Tou druhou je správná příprava izolace.

Jaké jsou typy izolací?

Když se řekne izolace, nejde vždy o to samé. Na to se můžete spolehnout. Existuje totiž několik druhů izolací, které úzce souvisí s anhydritovými podlahami. Pomyslným odrazovým můstkem je hydroizolace. Ta se týká základové desky. Hydroizolace odděluje spodní stavbu a vnitřní podlahy. Podstatné pro vás budou ještě další dva typy izolací.

  • Tepelná izolace
  • Kročejová izolace

Označení „tepelná“ izolace je poměrně vypovídající. Slouží pro zvýšení tepelného odporu. Je tedy důležitá při použití podlahového vytápění. V závislosti na tom, jaký typ nemovitosti stavíte bude izolace mezi 10 až 30 cm. Kročejová izolace se dává pouze tam, kde jsou její vlastnosti vyžadovány. A to v případě, že má dojít k útlumu kročejového hluku.

Myslete i na ty nejmenší detaily

Když nepodceníte vhodně zvolenou izolaci, bude v kombinaci s anhydritovou podlahou plnit svoji roli na výbornou. V tomto směru si můžete nechat poradit od specialistů zaměřujících se na vylévání anhydritových podlah. Když využijete jejich služeb, jistě vám rádi pomohou. Je to ostatně to samé, jako když měníte stará okna za nová plastová nebo hliníková. Také čerpáte z rad a zkušeností odborníků.

V případě anhydritových podlah navštivte internetový portál anhydtit-podlahy.cz. Získat můžete nejenom zajímavou cenovou nabídku na tyto podlahy. Přečtete si informace o podlahovém vytápění, izolacích a podlahových krytinách. Zkrátka o všem podstatném, co souvisí s anhydritovými podlahami.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.