Zakladni informace ktere byste meli vedet o domaci pece

Základní informace, které byste měli vědět o domácí péče

Domácí péče je opředena celou řadou mýtů a nesprávných informací. V tomto článku vám tedy přinášíme základní informace, které byste rozhodně měli vědět.

Domácí péči zajišťuje soukromá agentura domácí péče Praha. Než se tedy váš lékař rozhodne svěřit vás právě do jejich rukou, v tomto článku vám ukážeme, co vlastně můžete očekávat.

Pro koho je péče určena?

Domácí péče Praha 6 rozhodně není určena pro každého. Domácí péče Praha 10 je vhodné především pro pacienty, kteří vyžadují dlouhodobou péči. Tedy dlouhodobě nemocné, pro seniory, osoby se zdravotním postižením, umírající nebo pro pacienty vyžadující péči po předchozí hospitalizaci.

Domácí péče Hradec Králové přitom není zajišťována přímo lékaři, ale proškoleným „nelékařským“ personálem. Zpravidla se jedná o zdravotní sestry, které mohou poskytovat navazující péči bez dohledu lékaře. Zdravotní domácí péče zpravidla bývá proplacena zdravotní pojišťovnou. Zejména v případech uvedených v předchozím odstavci. V některých případech je ale možné o péči sami požádat a následně si ji hradit ze svých zdrojů.

Co vlastně dělají?

Agentura zdravotní péče následně vykonává všechny úkony, které jsou potřebné pro udržení nebo zlepšení zdraví pacienta. Zpravidla se jedná o asistenci při podávání léků, injekcí nebo infuzí, měření krevního tlaku, kontrolu glykémie, odběr biologického materiálu nebo podávání výživy. Do domácí zdravotní péče je zahrnuta také péče o stomie, ošetřování ran (včetně proleženin), nácvik soběstačnosti a edukace pacientů i jejich blízkých s ohledem na potřeby a zdravotní stav pacienty.

Činností, které pracovníci agentur domácí péče zastávají, je velké množství. Pokud tedy i vy nebo vaši blízcí budete potřebovat jejich pomoct, můžete se obrátit například na společnost Procare. Jedná se o společnost, která nabízí kvalitní služby v oblasti domácí péče a převozů pacientů do zdravotnických zařízení. Vše za příznivé ceny.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.