Dodržujete zdravý životní styl a vyznáváte pravidelný pitný režim? Neničte přitom životní prostředí

Máte rádi zdravý a k přírodě ohleduplný životní styl? Vyznáváte veganský způsob stravování a vážíte si každého živého tvora? Zřejmě také myslíte na svůj pitný režim a nosíte sebou všude láhev čisté vody. Nosíte sebou PET láhev? Plasty zamořené životní prostředí vám za to rozhodně nepoděkuje. Chcete-li podpořit zdravé fungování svého těla a přitom neničit své okolí, vsaďte na opakovaně plnitelné láhve na vodu.

Raději opakovaně plnit jednu láhev než kupovat další

Neustálým kupováním balené vody se nejenom podílíte na zamořování životního prostředí plastovým odpadem, neprospíváte tak ani svojí peněžence. Balená voda je totiž mnohonásobně dražší než voda kohoutková. To vše bohužel často při horší kvalitě. Drahá je také její výroba a distribuce k vám. Proto smýšlíte-li ekonomicky i ekologicky, dejte přednost vodě kohoutkové, která je v mnoha oblastech velice kvalitní a po přefiltrování vám bude dokonce i chutnat. Specialisté na filtraci vody vám již dokážou nabídnout velice kvalitní filtry, které odstraní z vody nevhodné látky, ale ponechají v ní pro tělo důležité minerály, vápník, hořčík a další látky. Tyto filtry zároveň mírně zvyšují pH vody, čímž z ní vytváří vodu lehce alkalickou, která má podle mnoha studií blahodárný vliv na fungování lidského organismu.

Brita Fill Go Vital filtrační láhev limetková

Filtrační láhev podpoří váš pitný režim

Potřebujete-li si postavit láhev s vodou na pracovní stůl, abyste nezapomínali se pravidelně napít, jsou plnitelné láhve dokonalým řešením. Jakmile totiž vodu dopijete, můžete si dojít láhev naplnit a podle počtu naplnění, velice rychle odhadnete, jak na tom s denním příjmem tekutin jste. Jestliže vám v konzumaci kohoutkové vody brání její chlorová pachuť, máme pro vás řešení právě v podobě filtrace. Moderní filtrační láhve fungují na principu filtrování v průběhu pití. Voda vytékající z láhve totiž prochází přes filtrační patronu s aktivním uhlíkem, která z ní odstraní všechny potenciálně nežádoucí a lidskému organismu škodlivé látky. Může jít o těžké kovy, vodní kámen, zbytky po dezinfekci vody, pesticidy a další. Průchodem přes filtrační patronu se voda nejen zbaví těchto příměsí, ale získá také výbornou chuť a vůni, díky které budete mít neustále chuť se napít.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *