Digitální úřední desky do každé moderní obce

Starostové obcí každým rokem usilují o označení “Vesnice roku”. Jenže aby se vesnice mohla stát opravdu vesnicí roku, musí se investovat nejen do propagačních materiálů, ale také se musí obec neustále uklízet a inovovat. Každé obci jen prospěje, pokud se z ní stane takzvaná moderní obec. K tomu dopomohou digitální panely, které mohou hravě nahradit klasické informační tabule nebo úřední desky, které stojí před obecním úřadem.

Digitální panely jsou skvělý způsob, jak mohou obce hravě komunikovat s občany. Všechny potřebné informace, dokumenty a aktuality budou vyvěšeny v digitální podobě, nemusíte už tisknout plakátky a špendlíkem je přidělávat na nástěnky nebo klasické úřední desky, které představují jen omezený prostor pro předávání informací. Digitální panely nebo spíše i digitální úřední desky nabízí nekonečný prostor, který můžete pro informování občanů využít.

Navíc velkou výhodou je to, že můžete spravovat obsah digitálních panelů z pohodlí domova nebo třeba z pohodlné židle z kanceláře starosty.

Co všechno je možné zveřejnit na digitální úřední desce?

Pokud bychom se zaměřili převážně na digitální úřední desku, která by mohla z každé obce udělat obec moderní, je třeba zmínit, co všechno lze na digitální desce zveřejnit. Zveřejnit je možné kulturní aktivity a akce konající se ve městě nebo v blízkém okolí, samozřejmě se může upozornit na konající se sportovní utkání nebo plesy, na kterých lze vyhrát skvělé ceny.

Digitální úřední deska je samozřejmě také místem, kde je možné vyvěsit jakékoli aktuality. Ať už je to informace o tom, kdy se budou vyvážet popelnice nebo očkovat psi, nebo ať už je to aktualita týkající se dopravy v obci.

Výhody digitálních panelů

  • Provoz informačních centra každý den v roce
  • Neomezený prostor pro vyvěšení dokumentů, aktualit a informací
  • Možnost přidat mapu obce
  • 3D virtuální prohlídka
  • Možnost spravovat obsah z pohodlí domova, kanceláře

Objednejte si digitální panel k tomuto nebo k jinému účelu na www.digitalnipanely.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *