3 duvody proc sahnout po protipozarni krabici

3 důvody, proč sáhnout po protipožární krabici

Chcete mít pocit ještě většího bezpečí? Pak je protipožární krabice jako dělaná právě pro vás. Investovat do ní můžete po přečtení našich třech důvodů.

Protipožární ochrany není nikdy dost. Proč tedy nepřidat další úroveň, která ochrání vaši budovu už při vzniku požáru zevnitř? Vyplatí se ale vůbec taková protipožární krabice? Vyplatí. My jsme si pro vás připravili pět důvodů, pro tomu tak vlastně je.

Speciální povrch

Když se podíváte na protipožární krabici, ihned uvidíte rozdíl oproti těm klasickým. Není sice příliš markantní, ale v konečném součtu rozhodně znát je. Protipožární krabice jsou totiž konstruovány tak, aby co nejdéle udržely požár uvnitř ohniska. A to do chvíle, než vy budete schopní zavolat pomoc, případně sami ohnisko uhasit. V případě masivního požáru ale určitě nepočítejte s tím, že by vaši elektroinstalaci dokonale ochránila.

Zabezpečení navíc

Bezpečnosti rozhodně není nikdy dost. Jestliže tedy máte možnost zainvestovat do ještě většího zvýšení ochrany, pak rozhodně neváhejte a jděte do toho. A to i v případě, kdy protipožární krabice nejsou nutné a předepsané zákonem. I v klasickém obydlí nebo bytě vám přijdou vhod. Pokud by totiž vypukl požád, mohou vaše obvody ochránit tak dlouho, dokud nepřijede pomoc. Nebo alespoň do chvíle, kde nedostanete ven z ohrožených míst v budově všechny obyvatele. A jak zjistíte níže, protipožární krabice rozhodně nestojí o tolik víc, jak by se na první pohled mohlo zdát. Rozhodně tedy neváhejte a do protipožární krabice investujte. Nebudete toho litovat.

Moc za ní nepřiplatíte

Jestliže chcete mít k dispozici další úroveň ochrany a nechcete za ni příliš připlácet, pak vás můžeme uklidnit. Protipožární krabice totiž není o tolik dražší jako její „normální“ kolegové. Podívejte se sami na eshop Kaiser-krabice.cz a uvidíte, že ceny elektroinstalačních krabic jsou opravdu velice nízké. A to i těch protipožárních.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.