Zimní radovánky v Beskydech

Zimní radovánky v Beskydech. Tipy, co podniknout a zažít

Zima ještě zdaleka nekončí. Dalo by se dokonce říct, že teprve začíná. Pokud jste například zatím nebyli nikde na zimní dovolené, neváhejte a nečekejte dlouho. Sníh na vás čekat nebude. Vydejte se například do Beskyd, kde si užijete celou řadu zimních radovánek. A až pořádně promrznete, vaší odměnou bude wellness v Beskydech, konkrétně v srdci Beskyd – v luxusním penzionu Jurášek.

To, kde budete spát, už víte. Ale co konkrétního v zimě v Beskydech podniknout? Nabízí se opravdu celá řada zimních radovánek, zmiňme si několik tipů, abyste si nemuseli dlouhé hodiny chystat itinerář sami.

Vzhůru na Lysou horu

Lysá hora patří k dominantám krásných Beskyd. Lidé se sem sjíždí z různých koutů, a to za jakéhokoli ročního období a za jakékoli teploty. Můžeme s čistým svědomím konstatovat, že Lysá hora je magnetem na turisty, kteří se nezleknou ani napadajícího sněhu nebo klouzavé trasy.

Nejvíce lidí se na Lysou horu chystá během Nového roku nebo na Silvestra. Většina lidí se snaží zakončit starý rok výstupem, jiní zase chtějí aktivně vstoupit do roku nového. Právě na konci nebo respektive na začátku roku se zde setkáte s největším množstvím turistů, kteří vám však budou dobrým doprovodem.

Zpátky do dětství díky bobování

V Beskydech se také v zimě můžete vrátit do dětství, a to tak, že se se svou rodinou vydáte na Krkavčí stezku ke Sluníčku, kde budete moct volně bobovat společně s ostatními dětmi nebo dospělými, kteří se taktéž chtějí vrátit na malý okamžik do dětství.

Samozřejmě nemusíte usedat jenom na sáňky, ale v případně příznivých sněhových podmínek se nabízí i vlakový výlet po okolí Beskyd.

Tak kam se vydáte? Nebo máte jiný tip na výlet, který vám ukáže krásné bílé zimní Beskydy? Ať už se rozhodnete pro jakoukoli činnost, věříme, že si zimní Beskydy zamilujete stejně jako čas strávený ve vířivce.

https://pixabay.com/cs/photos/zima-na-horách-beskydy-krynica-1118611/


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.