Zamiřte na stomatologii Praha 2

Kdy by mělo dítě poprvé navštívit stomatologii Praha? Doporučuje se přijít s dítětem ve věku dvou let. Pokud máte nějaké pochybnosti, případně otázky, přijďte v zájmu svého dítěte ještě dříve. Rovněž platí zásada, že čím dříve proběhne první návštěva na stomatologii Praha, tedy u zubaře Praha 2, tím větší je šance, že se vaše dítě nebude stomatologa v Praze bát ani v budoucnu. V dospělosti pak bude také pravidelně navštěvovat dentální hygienu Praha, bude mít po celý život zdravý chrup a nebude se muset spoléhat na zubní implantáty Praha, byť by byly sebedokonalejší.

Svým potomkům nelžete, ale šikovně mlžit můžete

Děti nesmíme klamat! Je potřeba jim ještě doma vysvětlit, co se bude v zubní ordinaci Praha dít a proč je návštěva u zubaře Praha nutná. Neměli byste používat slovo “vrtat” – ale “čistit”. Místo “vytáhnout” a “vytrhnout” –  “odstranit nemocný zoubek” a podobně.

Když je dítěti řečeno, že se nebude dít nic, že se pan doktor na stomatologii Praha 2 na zoubky jen podívá, musí to tak být! Dítě stačí jednou oklamat a jeho důvěra se zpět získá jen velmi obtížně. Když váš potomek nebude chtít o své zoubky dostatečně pečovat, je třeba trpělivě vysvětlovat, proč je to důležité, popřípadě se objednat do zubní ordinace Praha 2, kde přibírají nové pacienty (dospělé i děti) a kde si určitě poradí i s vaší ratolestí.

stomatologie praha2

A jak by tedy vše mělo probíhat?

Dítě by mělo přijít poprvé do zubní ambulance na stomatologii Praha jen na pohovor, a ne při bolesti. Povozí se na zubařském křesle, získá důvěru v “člověka v bílém plášti” a spokojeně odejde spolu s rodiči domů. Je důležité ho naučit, aby chodilo na stomatologii Praha 2 rádo a beze strachu. (Za každou návštěvu ho obdarujte nějakou maličkostí.) Pravidelné preventivní prohlídky způsobí, že případný zubní kaz se podaří ošetřit již v raném stádiu. Nedopusťte, aby bolest, oteklé dásně a podobné problémy byly důvodem první návštěvy vašeho dítěte u zubaře Praha!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *