1.20.ABB .999.51

Akumulátor do aku vrtačky

Kvalitní aku vrtačka neodmyslitelně patří nejen k potřebám všech řemeslníků, ale měla by být také součástí vybavení každé domácnosti. Ať už budete chtít jen sestavit nový nábytek nebo se naopak pustit do složitější rekonstrukce, stane se aku vrtačka neocenitelným pomocníkem. Na rozdíl od klasické vrtačky u ní nebudete muset řešit otravný přívodní kabel a také se lépe dostanete do nepřístupných prostorů.

Při výběru aku vrtačky byste měli dbát nejen na její výkon a funkční vlastnosti, ale také na kapacitu přiložené baterie. Nekvalitní či slabý akumulátor totiž může jinak užitečného pomocníka rychle poslat zpět do krabice.

Proč vybírat kvalitní baterii?

Před zavedením cla, DPH a dalších poplatků při nákupu zboží z Číny, dávali uživatelé aku nářadí často přednost nízkým cenám před českou kvalitou. Pokud jim však baterie či celé sady nářadí vůbec došly, ve většině případů se jednalo o nepříliš kvalitní zboží, jehož baterie měly nízkou kapacitu a tedy také krátkou výdrž.

V dnešní době se již vzhledem k zavedeným poplatkům a dlouhým dodacím lhůtám rozhodně vyplatí vsadit na české e-shop či kamenné prodejny. Pokud chcete, aby vaše aku nářadí bylo skutečným pomocníkem, poohlédněte se po kvalitních značkových bateriích a objednávejte je nejlépe od zákazníky ověřených prodejců. Správný akumulátor do aku vrtačky by měl mít co možná nejdelší výdrž a také umožnit rychlé dobíjení, pozor si dejte i na garantovaný počet opakovaného dobíjení, který vám pomůže určit životnost baterie.

Jaká baterie bude tou pravou?

Pokud jste se rozhodli zakoupit akumulátor do aku vrtačky, bude pro vás velice důležité vybrat vhodný typ. Ideální je držet se doporučení výrobce přístroje a vybírat originální baterie stejné značky. Pokud však chcete ušetřit, můžete se zaměřit také na alternativní „neznačkové“ akumulátory, které mohou často být dokonalou náhradou. Jednoduše je vyberete podle typového označení vašeho aku nářadí, jak jsme však psali výše, je potřeba si pohlídat především jejich kapacitu a celkovou výdrž.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.