Kobercové běhouny jsou výborným řešením

Ani v dnešní době, kdy jsou jako podlahové krytiny v těžké převaze plovoucí podlahy, se nezapomíná na koberce. Ty pořád zůstanou nezastupitelné hned z několika důvodů. Mají totiž nejen výborné izolační vlastnosti, ale redukují také vlhkost a díky nejrůznějšímu provedení jsou velice variabilní. Třeba běhouny jsou i dnes součástí moderních interiérů.

Výhody koberců jsou nesporné

I když svůj dům, či byt opatříte plovoucí podlahou, bez podlahového topení zůstane její funkce tak trochu nedokonalá. Teplo dělá útulně, a to se studenou podlahou jaksi nejde ruku v ruce. Zejména v kuchyni, kde se hospodyňky pohybují často, je teplo od noh dost podstatné. Chybějící podlahové topení může v kuchyni skvěle alternovat vhodný běhoun. Pro tento interiér jich je v nabídkách e-shopů k výběru obrovské množství.  Nejvhodnější jsou ty, které jsou opatřené pogumovaným podkladem, aby nedocházelo k nežádoucím posunům.

Běhoun pogumovaný Bidjar 10 Bordo

Izolují i skvěle ladí

Pokud máte doma průzkumnické batole, které právě objevilo kouzlo pohybu, pak buďte milosrdní ke svým sousedům a svou plovoučku opatřete protihlukovým kobercem. Těch je na trhu hned několik a seženete je v různých barevných provedeních tak, aby dokonale ladily s interiérem vašeho bytu. Koberec vytváří výbornou izolační vrstvu, díky které zůstanou vaše sousedské vztahy bez újmy. Pokud se vám koberec do celého interiéru nehodí, opatřete podlahy alespoň běhouny v místech, kde malý člověk řádí nejvíc.

Luxus do hotelů a kanceláří

Koberce a běhouny nejsou oblíbené jen pro domy a byty, hojně se využívají zejména v hotelech a architekti po nich s oblibou sahají i při zařizování kancelářských prostor. Koberce plní totiž nejen estetický účel, dokážou také pohlcovat nečistoty a přebytečnou vlhkost. Mají skvělé vlastnosti, díky kterým rychle schnou a vytváří i lepší akustické prostředí.

Koberce i běhouny koupíte ve standardním i luxusním provedení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *