Zařiďte si domov podle vašich představ

Na výběru vhodného typu matrace závisí spokojenost každého z nás. Platí to i při výběru nábytku, který si můžeme nechat vyrobit na míru a podle našeho přání.

Bydlete podle svých představ

Podle odborníků je vhodné se přibližně po deseti letech rozhodnout pro výměnu matrace. Jestliže máte matraci kvalitnější, pak se může výměna o nějaký rok posunout. Dříve či později ale bude výměna nutná. Při výběru nové matrace je nutné zaměřit se nejprve na rozměr postele. Klasickým rozměrem je většinou 90x200cm.

  • Vzhledem k tomu, že koupě kvalitní matrace je zodpovědným krokem, je nutné nejprve si promyslet, co jsme na té stávající nejvíce oceňovali a co nám naopak vadilo.

Současným trendem u partnerských postelí je volba takzvaných francouzských přikrývek. Což znamená, že je pro oba partnery společná jedna velká přikrývka. U matrací by to rozhodně platit nemělo. Každý nocležník by měl mít svou vlastní matraci.

  • Výběr se totiž podřizuje nejen podle hmotnosti konkrétního spáče, ale také podle jeho zdravotních dispozicí.
  • Rozdělené matrace jsou také vhodnější v případě, že dojde k poškození.
  • Výměna pak proběhne pouze u jedné z nich a vy tak uspoříte finance.
  • Dalším důvodem je klidný spánek pro oba partnery.

nabytek na miru

Interiér na míru

Při zařizování interiéru bychom rozhodně neměli slevovat ze svých požadavků. Pokud nám nevyhovuje to, co je v běžné nabídce obchodů, můžeme si nechat vyrobit nábytek na míru. Vzhledem k tomu, že finanční rozdíl není příliš velký, je to jistě dobrá volba.

  • Nábytek na míru se vyrábí většinou z masivního dřeva, které vyniká dlouhou životností a odolností.
  • Je také vhodný pro alergické osoby a malé děti.

Dalším velice pozitivním přínosem je možnost navrhnout si v podstatě nábytek přesně podle svých požadavků. Pak už stačí prokonzultovat vše s výrobcem, který domyslí detaily a výsledkem bude domov přesně podle vašich snů. Zakázková výroba se ale nespecializuje pouze na nábytek do bytových jednotek. Nábytek na míru je možné vyrobit i do kancelářských nebo komerčních prostor. V tomto případě se většinou volí jako materiál lamino.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *