seduca

Vyzkoušejte kurz pro pracovníky v sociálních službách

Toužíte po rozšíření dosavadního vzdělání nebo se chcete zaměřit na trochu jiný obor? Potom si vyberte ten správný kurz a absolvujte ho. V dnešní době má možnost rekvalifikovat se v podstatě každý, kdo chce ve svém životě nějakou tu změnu. A to napříč všemi obory. Výjimkou nejsou ani sociální služby.

Kvalifikační kurz se vším všudy

Typickým příkladem výše uvedených slov je bezpochyby kurz pro pracovníky v sociálních službách. Jde o kurz akreditovaný MPSV a realizovaný profesionálem z oboru. Prostřednictvím takového kurzu se dozvíte vše důležité, co je zapotřebí.

Naprostým základem jsou standardy kvality sociálních služeb. Kromě nich vás čeká komunikace s lidmi, ochrana zdraví, prevence závislosti i etika pracovníka v sociálních službách. Zkrátka vše týkající se základu tohoto oboru. Díky tomuto kurzu naskočíte na vlnu sociálních služeb a můžete se dál vzdělávat.

Ještě doplníme, že součástí takového kurzu je péče o nemocné, odborná praxe, krizová intervence, představení výchovných technik a restriktivní opatření. Stačí, když jste způsobilí, plnoletí a máte základní vzdělání. Pak vám nebrání nic absolvovat tento kurz.

Kurz realizovaný vzdělávací agenturou

Pomyslným základem vašeho úspěchu však nebude jenom obsahová část kurzu, ale i to, kdo jej realizuje. Ideální je svěřit se do rukou odborníků. Vzdělávací agentura Seduca na portálu https://www.seduca.cz/vzdelavani-pracovniku-v-socialnich-sluzbach nabízí jeden ze svých kurzů. Ten je prováděný nejenom v různých městech České republiky, ale také online. Díky tomu si na své přijde každý.

Vzdělávejte se pod taktovkou profesionálů, kteří vám budou přínosem v oblasti vzdělávání. Vsaďte v tomto směru na zkušenosti lektorů, osobní přístup, zajímavou cenu a již zmiňovanou dostupnost po celém území Česka. Nastartujte svoji dráhu sociálního pracovníka.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.