Rusňákova DRFG svůj realitní fond více otevírá široké veřejnosti

V rámci skupiny DRFG, kterou založil David Rusňák, má na starosti spuštění nemovitostního fondu ředitel DRFG Finance Břetislav Hrabě, který zodpovídá za distribuci investiční skupiny ve finančním sektoru.

„Z dlouhodobého hlediska, je zřejmé, že naši investoři jsou konzervativní a raději sází na jistotu, než by riskovali. Právě proto jsou u nás nemovitosti nejoblíbenějším nástrojem investování. Každý investor v něm vidí stálou hodnotu a něco hmotného, na co si lze sáhnout. Proto byl na trh uveden transparentní fond s komerčními nemovitostmi disponujícími zajímavým potenciálem svého výnosu.“, říká Břetislav Hrabě.

Konsolidace finanční distribuce

Konsolidace přináší větší a provázanější spolupráce interní distribuce. Byla vytvořena pracovní skupina ELITA DRFG Finance sestavená z nejlepších konzultantů, kteří mají maximální podporu a tím i větší úspěch. Pravidelné schůzky, sdílení zkušeností, vzdělávání a školení zajišťuje lepší týmovou spolupráci a přístup k aktuálním informacím. Pod vedením Pavla Rydzyka vzniklo headhuntingové oddělení, jehož úkolem je nábor nových lidí a personální růst interní distribuce. Konsolidace přinesla velký úspěch s viditelnými výsledky. Zakladatel David Rusňák tak nabízí dluhopisy a fondy, o které je zájem.

DRFG a kolektivní investování

I když se dnešní doba vyznačuje velkým sklonem k individualismu, v lidech je stále pevně zakotven život v různých komunitách. Proto má i kolektivní investování DRFG velký úspěch. Lidé na to nejsou sami. Zatím se neobjevila žádná krize a po zrušení intervence české koruny ze strany ČNB je na trhu klid. Lidé mají více financí, více se o ně zajímají, zvyšuje se jejich finanční gramotnost a chtějí se o své peníze lépe starat. Místo bank více využívají i nástrojů kolektivního investování. Zvyšuje se roční investovaná částka a investiční produkty DRFG mají bonitnější, zahraniční i institucionální klientelu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *