stinici technika

Volba přírodního stylu stínění je velice trendy

Dřevěné žaluzie a bambusové roletky jsou obě populární volby pro ty, které chtějí přinést do svého domova přírodní vzhled a zároveň funkčnost. Tyto přírodní materiály navíc poskytují prostředí teplejší a příjemný dojem, ať už se jedná o moderní či rustikální interiér. A jaké mají bambusové roletky a dřevěné žaluzie přednosti?

Přírodní kouzlo

Dřevěné žaluzie a bambusové roletky okamžitě dodávají prostoru přírodní kouzlo a teplo. Dřevo přináší bohatý a přirozený vzhled s texturou, která dodává hloubku a charakter místnosti. Dřevěné žaluzie jsou k dispozici v různých odstínech dřevin, které vám umožňují vybrat si takový odstín, který nejlépe ladí s vaším interiérem. Bambusové roletky pak přináší exotický vzhled a dávají místnosti vzdušný a lehký dojem. K dispozici jsou různé odstíny a vzory bambusu, které se snadno přizpůsobí vašemu stylu.

Snadná regulace světla a soukromí

Oba tyto typy okenních krytin nabízejí také snadnou regulaci světla a soukromí. S dřevěnými žaluziemi a bambusovými roletkami můžete jednoduše nastavit úroveň světla v místnosti podle svých potřeb a vytvořit tak příjemnou atmosféru ve svém interiéru. Dřevěné žaluzie a bambusové roletky umožňují přesné nastavení stínění, které vám umožňuje kontrolu nad množstvím světla, které proniká do místností. Můžete je také zcela zavřít, pokud si přejete větší soukromí.

Jednoduché udržování

Jak dřevěné žaluzie, tak bambusové roletky nevyžadují zásadní pravidelnou péči a údržbu, aby si udržely svou krásu a kvalitu. Dřevěné žaluzie lze snadno vyčistit pomocí jemného hadříku nebo prachovky. Případné skvrny lze pak odstranit jemným čisticím prostředkem. Bambusové roletky lze také čistit jemným hadříkem nebo vysavačem s kartáčovou hubicí. Pokud jsou roletky silněji znečištěné, můžete je otřít mírně vlhkým hadříkem. Bambusový materiál je odolný vůči prachu a skvrnám, což usnadňuje jejich údržbu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.