oldporter

Portské víno chutná zkrátka dobře

Sklenka dobrého vína k jídlu nebo jen tak při posezení s přáteli potěší bezpochyby každého člověka. Pokud si v tomto směru chcete opravdu pochutnat, okuste portské víno. Ideálně to, které pochází ze španělské oblasti Montilla – Moriles, odkud jsou sladká vína a vynikající odrůdy. V následujících řádcích vám přinášíme několik tipů na tento druh vína, jenž dokonale polahodí vaše chuťové pohárky.

Je libo bílé, růžové nebo červené?

V tomto směru je určitě z čeho vybírat. Jednou z možných variant se vám stane Oldporter White Sweet Wine. Bílé portské víno zrající v sudech déle jak šest měsíců, které je vyrobeno z vinné odrůdy zvané Pedro Ximénez. Krásně nažloutlá chuť, tóny medu a vanilky, hřejivý dozvuk a lahodná chuť. To je ideální doplněk třeba ke smetanovým zákuskům.

Nebo dáte naopak přednost růžovým zábleskům? Ty prezentuje Oldporter Pink. Aromatizované portského víno, v jehož příchuti odhalíte maliny a brusinky. Jeho lahodnost je typická pro podávání v podobě aperitivu a digestivu.

Nakonec můžete vyzkoušet ryzí klasiku mezi portskými víny. Bude to červený Oldporter, jež zraje v sudech z amerického dubu déle jak čtyři roky. Oldporter Rich Sweet Wine může obsahovat 13 % nebo dokonce 21 % alkoholu. Záleží na tom, čemu dáváte přednost a k jaké příležitosti jej budete pít.

Dodavatel kvalitních portských vín

Abyste si na víně Oldporter skutečně pochutnali, musíte zvolit toho správného dodavatele, který vám nabídne právě španělskou variantu z oblasti Montilla – Moriles. V tomto směru využijte produktovou nabídku na internetovém portálu http://www.oldporter.cz/, kde si každý milovník tohoto typu vína přijde na to své.

Vsaďte na španělské vinařství Bodegas Pérez Barquero a poznejte, jak chutná lahodné a sladké portské víno. Dejte zelenou kvalitě, jemnosti a zároveň ryzí dokonalosti. Tohle všechno může být Oldporter. Stačí pouze vědět, kde jej zakoupit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.