Města z výšky

Po celý rok a každý den budete moci prožívat vyhlídkové lety nad Ostravou, Prahou, Libercem i dalšími z velkých měst. To ale neznamená, že byste nespatřili třeba malebné vesničky a pochopitelně i různé krásy přírody. Svět vypadá z výšky úplně jinak, ať už si zvolíte vyhlídkový let nad Mladou Boleslaví, či vyhlídkový let Příbram.

Létejte i v zimě

Létat je možné i v zimním období, neboť letadla společnosti Pilotem na zkoušku jsou vyhřívaná. Ba co víc, budete se moci spolehnout na vybavenost a skvělý technický stav každého z letadel. Vyzkoušejte vyhlídkový let letadlem nad českou kotlinou, nebo se vydejte letadlem do Chorvatska, uvidíte to, co jinak znáte jen ze země. A určitě nezklamete, pokud zvolíte pro někoho dárkový poukaz na vyhlídkový let.

Co takhle dobrodružný dárek?

Není pochyb o tom, že vyhlídkový let nad Libercem i jiným z měst Čech a Moravy bude nezapomenutelný, tak proč ho někomu nedarovat, aby si také užil tu radost z létání. Dárkové poukazy na vyhlídkové lety jsou ve velké oblibě, v tom se velmi přibližují například skokům s padákem.

Letadlem do Chorvatska

Vydejte se letadlem do Chorvatska, vždyť je to snadné. Můžete si zvolit poněkud jinou formu letu, kdy nepoletíte klasickým komerčním letadlem, ale spíše privátním menším strojem. Letadlem do Chorvatska, to je možnost, jak poznat krásy této oblíbené turistické země z velké výšky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.