media max.cz hotelbelvedereprague cz nahledovy

Konference, školení nebo seminář v hlavním městě? Důležité je kvalitní zázemí

Uspořádání jakékoliv konference, semináře nebo školení je vždy určitou výzvou. Je potřeba skloubit všechny možné požadavky a postarat se o organizaci, která bude nejen v patřičném rozsahu, ale také proběhne naprosto hladce. Zejména pokud se jedná o větší společenskou akci, potom se sejde na jednom místě mnoho lidí, a to nikdy není jednoduché. V některých případech také potřebujete zajistit ubytování pro některé z návštěvníků. Tehdy je to jedno z kritérií, které byste měli při hledání místa pro vaši konferenci či jinou akci zvážit.

Využijte možností, které vám nabízí zázemí hotelu

V kontextu s tím, co jsme zmiňovali v úvodu, je zřejmé, že odpovídající zázemí můžete získat díky hotelu. A to právě z toho důvodu, že hotel je schopen zajistit ubytovací služby. Mezi hotely v centru Prahy vyniká v tomto ohledu například Belvedere.

Tento hotel vám nabídne ubytovací kapacity, které byste pro konání významné společenské události rozhodně chtěli využít. Konferenci jako takovou potom můžete uspořádat v rámci:

  • Společenského sálu
  • Salonku Letná
  • Clubu Memphis

Pro akce většího rozsahu je ideální využití právě Společenského sálu, který nabídne největší prostory. Najdete zde třeba dva bary a taneční parket a využít můžete rovněž tlumočnických kabinek, které najdou své uplatnění během konání mezinárodních akcí. Pro konference, které už nejsou tak velké se potom hodí menší Salonek Letná, případně můžete využít moderních prostor Clubu Memphis. Všechny prostory nabízejí nezbytné technické zázemí, které je pro pořádání konference nutností.

Vše pod jednou střechou

Se samotným uspořádáním společenské události vám může pomoci také hotelový personál, který má v tomto ohledu velmi bohaté zkušenosti. Pronájem konferenčních prostor v Praze v tomto hotelu vám kromě samotné možnosti ubytování zpřístupní také cateringové služby. Budete tak mít zajištěno rovněž občerstvení v rámci samotné konference. Jinak se mohou návštěvníci konference stravovat v hotelové restauraci, která nabídne bohatou mezinárodní kuchyni.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.