daruj zazitek

Darujte blízkým zážitek: co konkrétně udělá radost?

Blíží se narozeniny, výročí nebo jen někoho známého vidíte po dlouhé době? Na návštěvy se zkrátka nechodí s prázdnou, a už vůbec ne při takových příležitostech, a tak si pořiďte nějaké drobnosti pro radost. Pokud vám ale takové drobnosti přijdou málo, darujte zážitek. Ten v člověku zanechá vzpomínky po celý život. Co se tedy nabízí?

Wellness pobyt pro jednoho, pro dva i celou rodinu

Zejména jako vánoční dárek nebo dárek k velkému jubilejnímu výročí – přesně k tomu se hodí pořídit wellness pro dva, pro jednoho nebo pro celou rodinu. Masáže v Ostravě, v Praze nebo jinde po republice jsou součástí takového víkendu stejně jako saunování nebo pobyt ve vířivce. Jedná se o ideální dárek pro ty, kteří jsou věčně v jednom kole.

Součástí takových pobytů nebo víkendů jsou hlavně chvíle strávené s těmi nejbližšími a maximální oddech, pobyt samého se sebou velmi často.

Skok padákem nebo bungee jumping pro pravé odvážlivce

Pokud však vedle sebe máte někoho, kdo nepotřebuje odpočinek, ale spíše pořádnou dávku adrenalinu, ideálním zážitkovým dárkem je skok padákem nebo bungee jumping. Při těchto aktivitách je nutné dodržet hmotnostní limit a mít trochu kuráž, ale pokud ani to, ani ono není problémem, bude to ten nejlepší dárek.

V současné době se padákem skáče z několika míst po celém Česku. Stejně tak se z několika míst skáče bungee jumping, u něhož si stačí vybrat jen ideální výšku skoku.

Večeře, která se vám vryje do paměti

S příchodem nejrůznějších kulinářských soutěží začali lidé ve velkém vyhledávat také kuchařské zážitky. Lidé chtějí ochutnat hlavně to nejlepší, co jsou kuchaři schopní ve svých restauracích připravit, a tak dávají zelenou například degustačním menu o několika chodech. Zatímco nějaké menu je sotva o pěti či sedmi chodech, jiné je o deseti. Jelikož jsou degustační porce menší, člověk nemá problém je sníst a posléze nepociťuje hlad.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.