Bezkontaktní myčka aut je současným trendem

Mytí aut v komerčních prostorách využívá stále více lidí. I proto se pořizování mycích systémů stalo poměrně lákavým artiklem pro mnohé podnikající subjekty. Ať už provozujete autoopravnu, benzínovou stanici nebo jinou službu, může se stát automyčka nedílnou součástí vašeho portfolia.

Jestliže o nákupu něčeho takového uvažujete, rozhodně se zaměřte na bezkontaktní myčky, s nimiž nebudete mít žádnou starost, zákazníci budou spokojeni a tato zařízení vám vygenerují patřičné zisky.

Modulární a kontejnerové myčky aut

Profesionální mycí boxy musí být zhotoveny z kvalitních ocelových konstrukcí, zastřešené a hlavně snadno obsluhovatelné. K tomu obvykle slouží speciální automaty, na nichž si zákazník zvolí požadovaný program a omytí vozidla provede svépomocí. Nejčastěji jsou vyžadovány tyto mycí procesy.

  • Předmytí
  • Základní mytí
  • Oplach
  • Vosk
  • Postřik ráfků
  • Závěrečný oplach

Myčka aut tohoto typu může být provozována 24 hodin denně a 7 dnů v týdnu, čímž svým zákazníkům přináší maximální komfort a flexibilitu. Jestliže vás zajímá, jaké řešení na současném trhu zvolit, abyste docílili těch nejlepších výsledků, nabízíme vám praktický tip.

mycka-aut

Automyčky BKF CarWash

Zaměřte se na výrobce BKF CarWash, jež vám prezentuje zpracování modulární i kontejnerové. Investujte do profesionálního výrobku, jenž získává na popularitě v různých státech Evropy. Navštivte internetový portál http://bkfcarwash.cz/produkty/mycky-aut/, kde se dozvíte více přínosných informací.

Myčky aut od BKF CarWash, to je revoluce v tomto segmentu, kterou si oblíbíte nejenom vy, jako pořizovatel, ale také běžný občan v roli zákazníka. Dejte zelenou konstrukčně a designově preciznímu provedení s minimálními požadavky na energie. Upřednostněte novodobé technologie s jednoduchostí, bez-obslužností a patřičnou rentabilitou. Automyčky výše uvedeného typu vše splňují.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *